Тунець Rio Mare: корисний і універсальний продукт

Тунець Rio Mare: корисний і універсальний продукт

Тунець Rio Mare: корисний і універсальний продукт

Консервована риба є повноцінною альтернативою свіжій рибі. Такий продукт забезпечує аналогічну поживну цінність, не містить консервантів, а його виробництво строго контролюється. Консервована риба містить велику кількість компонентів, необхідних для підтримки здоров'я: життєво важливі білки, фосфор, вітаміни, мінерали та незамінні жирні кислоти.

Що містяться в рибі білки відносяться до життєво необхідним речовин, так як збагачені всіма типами амінокислот - базовими компонентами людського організму, сприяють його оздоровленню і зміцненню. Дієтологи рекомендують використовувати в своєму раціоні рибу хоча б два рази на тиждень, або не менше 300 грамів.

Тунець як джерело білків

Білки необхідні для підтримки життєдіяльності організму, оскільки вони сприяють формуванню тканин та прискорюють процес відновлення клітин. Сто грамів тунця в оливковій олії містить 24 г білків - більше, ніж, наприклад, в такій же кількості біфштекса. Фосфор, як і кальцій, є мінералом, так само життєво важливим для нашого організму. Разом ці поживні речовини сприяють зміцненню кісток і зубів. Сто грамів тунця в оливковій олії забезпечує близько 20% норми фосфору. У порівнянні з іншими видами риб тунець володіє найбільшою кількістю поживних речовин, оскільки містить ненасичені жири, які, як і цінні вітаміни, дозволяють знизити рівень холестерину в крові і сприяють всмоктуванню життєво необхідних вітамінів.

Тунець містить два типи вітамінів: вітамін В12, завдяки якому забезпечується нормалізація функцій обміну речовин і нервової системи, а також вітамін РР (ніацин), що поліпшує стан шкіри. У 100 г тунця в оливковій олії міститься приблизно половина необхідної щоденної норми вітаміну РР, що майже вдвічі більше, ніж міститься в такій же кількості яловичини.

Так само як лосось і луфарь, тунець, крім усього, збагачений жирними кислотами Омега 3, які не тільки перешкоджають появі захворювань серцево-судинної системи, а й необхідні для нормальної роботи мозку.

Возврат к списку