Свіжий чи консервований томатний італійський соус?

Свіжий чи консервований томатний італійський соус?

Кожна італійська сім'я має свій улюблений рецепт томатного соусу, який часто передавався через покоління. Це може бути простий соус з свіжими помідорами, часником та оливковою олією або складний соус для приготування та приправлення різних типів м'яса.

Безумовно, коли є свіжі помідори в сезон, немає нічого кращого, ніж свіжий приготований соус з томатів. Впродовж холодних місяців, однак, готові консервовані італійські соуси можуть стати інтригуючою заміною. Для того, щоб додати більш свіжого літнього смаку, можна поєднувати консервовані соуси з невеликою кількістю свіжих чері помідорів та свіжим базиліком. Такі невеликі зміни дають чудові результати, адже солодкість і жвавість свіжих помідорів приносить соус до життя, а консервовані помідори додають глибини та складності смаку до соусу. Вас приємно здивує смак готової підливи.

Оскільки більшість з нас можуть купити пристойні помідори черрі протягом усього року, це, безумовно, соус, який можна часто готувати. Вона добре працює з будь-якою формою пасти та італійських макаронів. Для досягнення найкращих результатів використовуйте гарну якість консервованих соусів, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині продуктів та свіжий базилік.

В нашому інтернет-магазині Амічі в наявності до 30 видів різних готових італійських соусів. Завітайте в розділ Італійські соуси.

Возврат к списку