Брі чи Камамбер: в чому різниця?

Брі чи Камамбер: в чому різниця?

Брі чи Камамбер: в чому різниця?


Хоча обидва сири брі та камамбер відносяться до білих сирів, виготовлених на основі коров'ячого молока, мають м'яке дозрівання та білу шкірку, вони не є взаємозамінними. Тому наступного разу, коли ви знаходитесь в інтернет-магазині і маєте вибрати між брі або камамбером, ось що потрібно знати.

Виробництво: в процесі виробництва сиру, вершки додаються до брі, але в камамбер - ні ; в результаті чого бри включає 60% молочного жиру, тоді як камамбер - лише 45%. Сир Brie м'якший за камамбер.
Зовнішній вигляд: діаметри форм сиру брі та камамбер різні. (Зверніть увагу на те, що брі, зліва, вище та менший, в той час як його конкурент пласкіше, формовий сир Камамбер має певний розмір і вагу 250 грамів.

Внутрішній вигляд: Брі має білувату внутрішність, тоді як камамберт має більш глибокий жовтуватий колір. 
Запах і смак: Брі має легкий, масляний аромат і смак із солоною обробкою. Камамбер може мати аромат садовий, схожий на запах грибів чи сіну, з інтенсивним соковитим смаком умамі.

І останній пункт, це термін дозрівання - брі не лишають на дозрівання, в той час як приготування камамберу вимагає 6-8 тижнів для отримання зрілості.

Що ви вважаєте за краще: брі або камамбер?

Смачний сир брі, італійського виробництва ви можете купити в нашому інтернет-магазині Амічі.

Возврат к списку